Uzun Abiye Elbise Modelleri

 

Bayanların düğün, nişan ve özel davetlerinde şık görünmeleri için bin bir güçlükle seçtikleri gece elbiselerinde bu sezona yeni bir soluk getireceğini düşündüğümüz uzun abiye elbise modelleri damgasını vuracak gibi gözükmekte.

Modacıların bu sezon koleksiyonlarında ağırlık vererek öne çıkarttıkları bu modeli ünlülerin kırmızı halıdaki muhteşem görüntülerinden hatırlamanız mümkün olacaktır. Uzun abiyeler bir çok modele sahip olmakla birlikte genelde orta yaşlarının güzelliğini yaşayan bayanların seçimi olarak öne çıkacaktır. Tasarımcılar bu elbise modelini iki kategoride bayanların beğenisine sunarken dar ve bol tasarımlar arasından vücut tipinize uygun alternatifi bulmanızı sağlamaya çalışmışlardır. Bol uzun elbiseler ve dar uzun elbiseler olmak üzere hazırlanan güzide tasarımlar arasından genç kızların ve vücut tipine güvenen bayanların tercihi dar tasarımlardan yana olmaktadır.

Bordo Straplez Abiye

Uzun abiyelere kombin önerileri

Uzun abiyeler kısa boylu ve minyon bayanlar için ideal elbise alternatifi olarak dikkat çekerken ayakkabı tercihinizde kullanacağınız uzun topuklu modeller olduğunuzdan uzun bir görüntü kazanmanızı sağlayacaktır. Abiye uzun elbise modellerinin üstlerinde straplez, askılı, tek omuz, kalın askılı, uzun kollu, kısa kolu, kolsuz, kayık yakalı, boyundan bağlamalı omuz ve kol detaylarıyla hayli alternatif bayanlara sunulmuştur. Eteklerde ise balık etek formu, bol kloş etekler, dar uzun, kuyruklu etekler şeklinde koleksiyonlarda yer almıştır. Uzun abiye elbiselerin en çok rağbet göreceğini düşündüğümüz renkler arasında birbirinden canlı siyah, kobalt mavi, pembe, yeşil, kırmızı, mor, dore, lame, lila yer almaktadır. Kusursuz fiziğe sahip bayanların tercih ettikleri straplez balık etek uzun elbiseler tüm vücut hatlarınızı sergilemenizi ve bakışların üzerinizde toplanmasını sağlayacaktır. Bu tasarımlarda dikkat edeceğiniz tek şey elbiseleri seçerken kesinlikle bedeninize dar veya bol seçimler yapmamanız tam bedeninizi saracak elbiseyi tercih etmeniz olacaktır. Kilolu bayanlara tavsiyemiz belden sonra bollaşan uzun abiyeleri gece elbisesi tercihlerinde değerlendirmeleri olacaktır. Modacılar uzun abiye elbiselerde şifon, dantel, ipek, saten, güpür, pullu, payet, sim gibi sezonun en çok ilgi gören kumaşlarını tasarımlarında kullanmışlardır.

 

About

Leave a Reply